On heameel tõdeda, et paljud oskavad hinnata meie majade kvaliteeti ja Ränilinna mugavat asukohta. Suurepärane uudis kogu piirkonnale – 2021 aasta suvel valmis täiesti uus valgustatud Laseri tänava lõik koos kergliiklusteega- Aardla tänavalt kuni Kvartsi majade lõpuni – seega kohe-kohe on meie elamutel avarad uued ilusad tänavad ja hea juurdepääs.

Parkimiskohad paiknevad suuremas osas maja all või väliparklas. Majad on saanud silmapaistva välisilme ja uued siseplaneeringud. 

 

Kristalli 8 valmib august 2024 - A energiaklass

 

Osta kohe ja arvestame teie erisoovidega!

Kui ostate korteri varakult, saame arvestada teie erisoovidega. Kohandame teie soovide kohaselt nii siseplaneeringut, elektripaigaldist kui ka kommunikatsioone, mis toetavad teie köögi eridisaini.

Kaasaegne mugav maja

  • Kõikidel korteritel on kaugkütte baasil vesipõrandaküttesüsteem.
  • Igas korteris on autonoomne soojustagastusega ventilatsioon, mis tagab värske õhu ja hea sisekliima.
  • Kõigil korteritel on rõdu, 1 kindel parkimiskoht ja panipaik.
  • Korterihinnas on üks parkimiskoht.
  • Kristalli 8 majas puudub lift.

Välis- ja kandvad seinad

Välis- ja kandvad seinad laotakse betoonplokkidest paksusega 190 ja 240 mm. Plokiõõned on armeeritud ning betoneeritud. Horisontaalsed kandetarindid on raudbetoonist õõnespaneelid paksusega 220 mm.
Välisseinad on vastavalt konstruktsioonile soojustatud 150/200 mm soojustusega ning viimistletud krohvi ja komposiitplaadiga.

Katus

Katuslagi ehitatakse raudbetoon õõnespaneelidest, soojustatakse ja kaetakse SBS rullkattematerjaliga.

Vahelaed

Vahelaed ehitatakse raudbetoonist õõnespaneelidest. Vahelagede müratõkke ja põrandakütte isoleerimiseks paigaldatud mineraalvillaplaadile valatakse betoonplaat.

Siseseinad ja laed

Korterite vahelised siseseinad laotakse betoonplokkidest. Korterite muud siseseinad ehitatakse metallkarkassil kahekordsetest kipsplaatidest. Laed on nähtavate paneelivuukidega, pahteldatud ja valgeks värvitud. Esikus on alla toodud kipsplaadist lagi, duširuumis tahvlitest ripplagi.

Avatäited

Korteriakendes ja rõduustel kasutame kolmekihilisi klaaspakette, mis paiknevad energiatõhusas plastprofiil raamides. Hoone välisuksed on klaas-alumiinium konstruktsiooniga ning varustatud fonolukusüsteemiga.

Rõdud ja terrassid

Rõdude ja terrasside põrandapind on kaetud terrassilauaga või muu kattematerjaliga. Piirded on värvitud metallist.

Elekter

Korteritesse paigaldatakse projektijärgne kaabeldus, pistikupesad ja lülitid. Sanitaarruumidesse paigaldatakse valgustid ning valmidus peegli soojendamiseks ja valgustuseks ning pistikupesaks. Igal korteril on oma kaugloetav elektrimõõtja. Korterite elektriarvestid paiknevad soklikorrusel, korteris paikneb korteri elektrikilp.

Küte

Korterite eluruumides on põhikütteks kaugküttel põhinev vesipõrandaküttesüsteem ja trepihallis radiaatorid. Põrandakütet on võimalik korterites tubade kaupa eraldi reguleerida.

Ventilatsioon

Igas korteris on autonoomne soojustagastusega ventilatsioon (sissepuhke- väljatõmbesüsteem koos soojustagastusega). Igas korteris on ventilatsiooniagregaadi juhtimispult. Köökides tagatud õhupuhasti valmidus. 

Nõrkvool

Kõik korterid on varustatud TV ja andmeside pistikutega. Nõrkvoolu majasisene magistraalkaabeldus korterini on teostatud optilise kaabliga. Korterisisene andmeside kaabeldus teostatakse vaskkaablitega. Korteritesse paigaldatakse fonosüsteem välisuksele.

Vesi

Soojale ja külmale veele paigaldame kaugloetavad arvestid.

Valve ja turvalisus

Korterid varustatakse autonoomsete suitsuanduritega.

Energiatõhusus

Korterelamule on väljastatud arvestuslik energiamärgis A.

Kvaliteetne siseviimistlus

Korter viimistletakse vastavalt siseviimistluse kokkuleppele ning sisaldub korteri hinnas. See tähendab, et esiku ja eluruumide seinad on värvitud heledates toonides. Esiku põranda plaadime või katame parketiga vastavalt ostja soovile. Eluruumide põrandad kaetakse kolmelipilise naturaalparketiga. Valikus on kolm erinevat parketitooni. Duširuumi põrand ja 3 seina on plaaditud, ukseavaga sein on niiskuskindla värvkattega. Seinaplaadid on mõõtudega 20x50 cm ja põrandaplaadid mõõtmetega 10x10 cm. 

Mööbel 

Korterite hind ei sisalda köögimööblit ega sisustust. Puuduvad garderoobiuksed. Köögialal loome vajalikud valmidused seadmetele (vesi, kanalisatsioon, elekter). NB! Plaanidel kujutatud mööbel ei kuulu korteri juurde. Tegemist on sisekujundaja poolt välja pakutud võimaliku siselahendusega korteri sisustamisel. Korteri plaanist lähtub ka elektriprojekt ja muud kommunikatsioonid. Tegemist on illustratiivsete fotodega.

Sanitaartehnika pesuruumi

Paigaldame WC-poti, kraanikausi koos segistiga, dušisegisti koos põrandatrapiga ja pesumasina vee- ja kanalisatsiooniühenduse valmiduse. Ostjal tuleb arvestada võimalike lisakuludega pesuruumi sisustamiseks - peegel, pesuruumi mööbel (kapid vms.), dušiseinad ja kõiksugu lisatarvikud/ hoidikud (näiteks WC hari, paberihoidik jne.).

Märkused

Arendajal on õigus asendada väljapakutud ehitus- ja viimistlusmaterjalid samaväärsete toodetega. Muutused on tavajuhul tingitud asjaoludest, et muutub tehniline lahendus/ projekt, lõpetatakse mõne toote või selle seeria tootmine või esineb tarnetõrkeid.

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.